Omschrijving
Heb je interesse in een bezichtiging bij deze woning? Meld je dan bij ons kantoor voor de kijkmiddag op donderdag 7 juli a.s.!
STARTERS OPGELET – MODERNE KEUKEN EN SANITAIR – 3 SLAAPKAMERS –– GOED GEÏSOLEERD – ENERGIELABEL C – RIANTE TUIN – LANGE OPRIT – RUSTIGE LIGGING. Dit zijn zomaar enkele kenmerken van deze helft van een dubbele woning aan Broerdijk 20 te Gendringen welke je praktisch zo kan betrekken. De woning is voorzien van lekker onderhoudsvrije kunststofkozijnen met dubbele beglazing. Daarnaast zijn de kap en spouw na geïsoleerd. De riante tuin is gelegen op het westen, dus de gehele middag en avond voorzien van zon. Het dakvlak leent zich goed voor het plaatsen van zonnepanelen. Met de oplopende energieprijzen tegenwoordig is deze woning zeer interessant. De ligging aan de Broerdijk is lekker rustig en je loopt zo het buitengebied met uitgestrekte landerijen in richting Megchelen.
Let op: Deze woning wordt aangeboden met een scherpe vanafprijs. Biedingen vanaf € 240.000,00 worden door de eigenaar serieus in overweging genomen.
Indeling:
We betreden de woning aan de voorzijde. De hal geeft toegang tot een modern toilet met wastafel, ook is hier de trap naar de eerste verdieping geplaatst. Via de hal kom je in de keuken. Het dubbelzijdige keukenblok (2010) is voorzien van combimagnetron, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en diepvries (grotendeels Siemens apparatuur). De hal, toilet en keuken zijn voorzien van een strakke plavuizen vloer. Vanuit de keuken is de kelder met moderne meterkast en de woonkamer te bereiken. De knusse doorzonwoonkamer heeft een mooie laminaatvloer. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een eettafel als een zithoek. De voortuin met oprit en ruime achtertuin met een stenen schuur (circa 6 m2) met elektra en wateraansluiting.
De overloop op de eerste verdieping geeft toegang tot drie slaapkamers. Alle wanden zijn voorzien van glasvezelbehang en het laminaat is hier drempelloos gelegd. De moderne badkamer (2010) is voorzien van een wastafelmeubel, toilet en inloopdouche. Door middel van elektrische vloerverwarming en een designradiator kan de badkamer heerlijk op temperatuur worden gebracht. Middels een vlizotrap is de bevloerde bergzolder te bereiken. Hier is de Nefit CV-ketel (2010) geplaatst.
Bijzonderheden:
Gebouwd omstreeks 1950
De inhoud van de woning is circa 265 m³ en de woonoppervlakte circa 80 m²
De perceeloppervlakte is 245 m²
Moderne badkamer en keuken
Grotendeels kunststofkozijnen met dubbele beglazing
Dak en spouw zijn nageïsoleerd
Energielabel C
Aanvaarding in overleg
Locatie
Gendringen telt ca. 4.600 inwoners en is een van de grotere kernen van de gemeente Oude IJsselstreek, waarvan het gemeentehuis in het dorp staat. De gemeente ligt in de prachtige Achterhoek en heeft een oppervlakte van zo'n 140 vierkante kilometer en er wonen bijna 40.000 inwoners. De rivier de Oude IJssel slingert zich dwars door dit gebied biedt tal van recreatiemogelijkheden. Wandelaars en fietsers kunnen bovendien hun hart ophalen in de verschillende natuur- en recreatiegebieden rondom het dorp.
Gendringen heeft een supermarkt en een beperkt aanbod aan sterke winkels. In het naburige Ulft vind je ook diverse supermarkten en landelijke ketens zoals HEMA en Action. Wil je uitgebreider winkelen, dan kun je terecht in Doetinchem of net over de grens in het Duitse Emmerik. Het dorp heeft twee basisscholen en basisvoorzieningen op het gebied van gezondheidszorg. Verder is er een actief verenigingsleven op het gebied van sport en cultuur. Gendringen is goed bereikbaar via de A18, de N317 en vanuit Duitsland over de A3 en ook de busverbindingen zijn goed.
Is je interesse gewekt en ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real live bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars.
Lees de volledige omschrijving